Štítky

,

Loňský rok mi nějak neskutečně rychle utekl…Letos bych měla trochu zpomalit… Začátek roku si říká o novoroční předsevzetí, to musí být:-) Letos chci konečně dostat svá kila navíc pod svojí kontrolu a musím se začít víc hýbat, jinak se budu brzy kutálet:-)

E-shop mě baví. Je to zajímavá práce. Zatím se pořád učím, dělám zmatky, ale snad se časem zlepším. Mám plány jak rozšířit sortiment obchůdku a také bych letos ráda začala s výrobou úkolů pro děti s autismem.

Co se týká Járy, loni jsme trochu zvolnili s domácím učením. Zato se Jára začíná pěkně rozmlouvat. Mluví pořád, tedy spíš huláká jako Pepin z Postřižin, ale pořád mu není moc rozumět. Ale i to se lepší. Lidé, kteří ho dlouho neviděli, mu začínají rozumět:-) Čtení pořád vázne. Písmenek umí víc lež loni, ale ke čtení máme pořád hodně daleko:-( S počítáním taky stagnujeme, plácáme se v číslech do 20…Problém je s motivací, protože Jára necítí potřebu umět číst a počítat…Ale začínají ho zajímat peníze a rád nakupuje časopisy (s „dájky“:-). Letos mám v plánu nácvik nákupu, orientaci v penězích, potravinách…Spíš budeme nacvičovat tzv. sociální počty, než klasikou matematiku. iPAd nám v učení moc pomáhá. Jára má pocit, že si hraje a tak ho učení tolik nebolí:-)

Přejeme Vám všem, ať je ten nový rok pohodový a ať ho prožijeme všichni ve zdraví:-)

Reklamy